خدمات نمای ساختمان بدون داربست

آب بندی سنگ نما و قاب پنجره


گاهی اوقات ما در منزل خود مشاهده می کنیم که از داخل چک دیوار منزلمان یا رنگ منزلمان پوسته شده و ریخته می شود. افرادی گمان می کنند که که رنگ یا گچی که استفاده مرغوب نیست و کاملا در اشتباه هستند . در این زمان وقتی این اتفاق می افتد مشکل از سنگ نمای بیرون ساختمان است که  نیاز به آب بندی سنگ نما و قاب پنجره وجود دارد.
وقتی بارندگی اتفاق می افتد سنگ خیس شده و آب را به خود می کشد و این عمل باعث می شود که رنگ داخل خانه ریخته شود یا پوسته شود و در این زمان ما باید جلوگیری کنیم از نفوذ آب به داخل خانه .
در این موارد باید مواد به نما پاشیده شود مثلا مواد آبندی z90  یا  z70  بستگی به نمای ساختمان شما دارد که چه موادی استفاده شود این عمل نما را آب بندی می کند و از نفوذ آب به داخل ساختمان جلوگیری می کند .
افرادی نیز هستند که درزهای ساختمان را بند کشی می کنند که این عما جواب گوی زیان نمی باشد چون باید کامل عایق شود وقتی سنگ به این صورت نم می کشد به خود سنگ نما هم آسیب می زند و باعث می شود سنگ نما آسیب ببیند و در حال جدا شدن از سیمان پخش شود. این اتفاق باعث ریزش سنگ می شود پس بهتر است آب بندی کامل شود تا از این مشکلات جلوگیری کند .
این مواد بی رنگ بوده و کاملا تضمینی و ضد آب می باشد تا دیگر نگران نم زدگی ساختمان نباشیم.
همچنین برای آب بندی پنجره ها از چسب های سیلیکونی استفاده می شود و در طرح های متنوع و مرغوبیت های بالایی وجود دارد. از چسب های پلی اورتان هم استفاده می شود که در بسته بندی کاتریجی داریم و سوسیسی.
و این چسب ها بستگی به نوع آب و هوا دارد.چسب های پلی اورتان برای نمای کامپوزیت و هوای خشک و رطوبت کم استفاده می شودو چسب های سیلیکونی خنثی , عمر زیاد و دوام فوق العاده دارند و در مدت زمان گذرا حجم چسب کار شده روی کار کم نمی شود و خودش را از کار جدا نمی کند .
چسبندگی هر دو عالی است فقط باید زیر کار تمیز و بی گرد و غبار باشد.

  حفاظ شاخ گوزنی تهران قیمت حفاظ پنجره حفاظ پنجره تهران حفاظ ضد سرقت درب آپارتمان

درب و پنجره سازی آریا وین پی وی سی، تولید کننده انواع درب و حفاظ پنجره دوجداره upvc، ساخت و نصب پنجره دوجداره upvc انواع مدل پنجره کشویی، ریلی با حفاظ پنجره ضد سرقت بهترین پنجره دو جداره با قیمت مناسب، پنجره دوجداره ریلی بهترین گزینه کم جا برای نصب روی آپارتمان های کوچک تهران ما ارزانترین پروفیل upvca

درب آکاردئونی در تهران درب حفاظ آکاردئونی تهران حفاظ پنجره فرفورژه
 
لیفتراک فروشی اصفهان بیشتر از دیگر شهر ها رایج است زیرا شرکت هایی که در این شهر به تولید لیفتراک اقدام می کند ، انواع مختلف لیفتراک را در اندازه های مختلف تولید می کند. آدرس لیفتراک فروشی اصفهان، برای خرید لیفتراک می توانید به سایت های خاص آن مراجعه کنید

دستگاه مبل شویی صنعتی

دستگاه مبل شویی و موکت شویی

دستگاه مبل شویی دریلی